Vybírejte podle určení

O společnosti

MZ Liberec a.s., poskytuje zákazníkovi komplexní služby té nejvyšší kvality (od zmapování stavu, přes vypracování projektu na míru, návrhu dodávky až po jeho realizaci) a v ruku v ruce s vizí se stará o bezchybný chod dodaných zařízení po celém světě.

Profil společnosti

Akciová společnost MZ Liberec a.s., navazuje na tradici výroby rozvodů medicinálních a technických plynů, která sahá až do roku 1957. Společnost navrhuje, vyrábí, dodává a montuje rozvody medicinálních a technických plynů. Nedílnou součástí výrobního programu jsou ukončovací prvky rozvodů, jako jsou rampy, zdrojové mosty, otočné stropní komplexy a další zdravotnická zařízení, kterými jsou následně vybavovány operační sály, jednotky intenzivní péče, anesteziologicko-resuscitační oddělení a standartní lůžková oddělení po celém světě. Společnost dále zajišťuje dodávky a kompletaci zdrojů medicinálních plynů, tj. kyslíkových generátorů, kompresorových, vakuových, redukčních a odpařovacích stanic.

 

V roce 2010 společnost MZ Liberec, a.s. investovala rozsáhlé finanční prostředky do rekonstrukce komplexu v Rudníku v Podkrkonoší, kam byla následně přesunuta celá výrobní část společnosti. Cílem rekonstrukce a následného přesunu do moderního komplexu v Rudníku je zvýšení kapacity výroby a zajištění rychlých kvalitních dodávek našim zákazníkům.

V současné době je společnost MZ Liberec, a.s. svým počtem zaměstnanců a ročním obratem největším podnikem v České republice ve své specializaci. Mimo dodávek a montáží v České republice realizuje MZ Liberec, a.s. dodávky do významných zdravotnických zařízení ve více než 60 zemích celého světa.

Kvalitou výrobků, profesionalitou pracovníků a kapacitou výroby zaručuje společnost dokonalý servis od projektu, po montáž až po následnou péči. MZ Liberec je solidním a trvalým partnerem pro zdravotnické odborníky po celém světě.

Prohlédněte si krátké video o naší společnosti

Certifikáty

Společnost MZ Liberec je držitelem certifikátů Systému kvality ISO 9001 a ISO 13485, implementovala taktéž systémy ISO 14001  a proto vydala následující závazek:

Politika společnosti

Enviromentální politika společnosti

Požadavky na dodavatele

ems a bozp

Informace pro partnery:


Členství v asociacích a komorách

Společnost MZ Liberec je členem řady asociací a komor v rámci svého oboru působení a profesí. Díky nim se aktivně podílí na výměně zkušeností a znalostí se zástupci průmyslu i odborné veřejnosti.

Česká asociace technických plynů

Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků

Svaz průmyslu a dopravy ČR

Asociace Exportérů

Krajská tripartita Libereckého kraje


Dceřinné společnosti

MZ Slovakia, s.r.o.

Pražská 502/4,
040 11 Košice, Slovensko

Tel: +421 915 787 905
mzslovakia@mzliberec.cz 

Reference

Produkty
Všechny produkty
Vybírejte podle určení

Přihlášení pomocí e-mailu