Vybírejte podle určení

Dětská ozdravovna Království

Bylo nám ctí podpořit nejstarší dětskou ozdravovnu v Čechách, která pomáhá oslabeným dětem zlepšit kvalitu jejich života. Ozdravovna se nachází v obci Nemojov, nedaleko přehrady Les království v krásném zalesněném prostředí. Nabízí ozdravné, respitní, školní ale i soukromé rekreační pobyty.
 

Fotbalový klub TJ Rudník

Jsme rádi, že můžeme pomáhat místnímu fotbalovému klubu rozvíjet své mladé talenty a poskytnout jim podporu potřebnou k dosažení jejich cílů. Společně budeme pokračovat v rozvoji fotbalu v naší obci.
 

Okami Team - Karate klub Rudník

Jsme hrdí na to, že můžeme podporovat karate klub v Rudníku. Věříme, že toto prostředí představuje skvělou příležitost pro mladé lidi rozvíjet své fyzické i mentální schopnosti a společně plánujeme tuto komunitu dále rozvíjet.
 

Dětský domov a školní jídelna, Vrchlabí

Je místem, kde žijí děti bez poruch chování, které z různých důvodů nemohou vyrůstat ve své původní rodině.

Milí pracovníci dětského domova se snaží umožnit dětem žít stejně jako jejich vrstevníci, jezdit na výlety, mít své vlastní zájmy a zajistit jim co nejvyšší možné vzdělání v různých typech škol a zejména je připravit na vstup do samostatného života po odchodu z dětského domova.
 

Sdružení pro srdeční rytmus

V nedávné době jsme finančním darem podpořili dobročinný spolek „Sdružení pro srdeční rytmus“, který se angažuje v podpoře a rozvoji lékařské vědy zabývající se diagnostikou a nemocemi srdečního rytmu, ať už přímou podporou při výzkumu či finančními příspěvky na vzdělávání a výzkum v této problematice.

Spolek aktivně působí v zapůjčování lékařských přístrojů zdravotnickým zařízením, pořádá odborné vzdělávací akce a přispívá na vzdělávání zdravotnických pracovníků.

Produkty
Všechny produkty
Vybírejte podle určení

Přihlášení pomocí e-mailu