Stropní stativ OK07-28 + zdrojová hlava A

  • Stropní stativ OK07-28 + zdrojová hlava A
  • Stropní stativ OK07-28 + zdrojová hlava A

Ramena typu OK07-28 umožňují variabilní nastavení polohy zdrojové hlavy v horizontální rovině a zároveň její nastavení kdekoliv v dosahu ramen stativu.

Zdrojová hlava typu "A" (anesteziologická) je určena pro stropní stativy na operačních sálech a dalších zdravotnických pracovištích s vysokými nároky na technickou vybavenost pro přivedení medicinálních plynů a elektrické energie na pracoviště zdravotníka. Osazení hlavy je volitelné dle potřeb daného pracoviště a individuálních požadavků zdravotnických pracovníků. Ve spodní části je tato zdrojová hlava vybavena dvěma nerezovými odnímatelnými tyčemi, ke kterým je možno připevnit výškově přestavitelné police, nosiče infuzí, nebo jiné vybavení.

 

Design a ergonomie:

• Vysoká kvalita řešení
• Moderní minimalistický design
• Variabilní a modularní design dle přání zákazníka
• Vyvíjeno ve spolupráci s lekářskými specialisty
• Barevné provedení výrobku dle interiéru

Konstrukce:

• Snadná instalace a údržba
• Materiály schválené pro použití ve zdravotnictví

Silné stránky:

• Různé standardy rychlospojek - ČSN, DIN, Afnor, AGA, BS

Máte o produkt zájem? Zanechte nám svůj kontakt

Máte o produkt zájem?
Zanechte nám svůj kontakt:

Jméno:
Email:
Telefon:
Město:
Zpráva:
- =

Produkty v kategorii Stropní stativy

Stropní stativ OK07-28 + zdrojová hlava A

Ramena typu OK07-28 umožňují variabilní nastavení polohy zdrojové hlavy v horizontální rovině a zároveň její nastavení kdekoliv v dosahu ramen stativu. Zdrojová hlava typu "A" (anesteziologická) je určena pro stropní stativy na operačních sálech a dalších zdravotnických pracovištích s vysokými nároky na technickou vybavenost pro přivedení medicinálních plynů a elektrické energie na pracoviště zdravotníka. Osazení hlavy je volitelné dle potřeb daného pracoviště a individuálních požadavků zdravotnických pracovníků. Ve spodní části je tato zdrojová hlava vybavena dvěma nerezovými odnímatelnými tyčemi, ke kterým je možno připevnit výškově přestavitelné police, nosiče infuzí, nebo jiné vybavení.  

Stropní stativ OK07-28 + zdrojová hlava A

Stropní stativ OK07-28 + zdrojová hlava L

Ramena typu OK07-28 umožňují variabilní nastavení polohy zdrojové hlavy v horizontální rovině a zároveň její nastavení kdekoliv v dosahu ramen stativu. Zdrojová hlava typu "L" (chirurgická) je určena pro stropní stativy v operačních sálech a dalších zdravotnických pracovištích s vysokými nároky na technickou vybavenost pro přivedení medicinálních plynů a elektrické energie na pracoviště zdravotníka. Osazení hlavy je volitelné dle potřeb daného pracoviště a individuálních požadavků zdravotnických pracovníků. V přední části je tato zdrojová hlava vybavena dvěma nerezovými konzolami, ke kterým je možno přidělat výškově přestavitelné police, nosiče infuzních pump, nebo jiné vybavení.  

Stropní stativ OK07-28 + zdrojová hlava L

Stropní stativ OK07-28 + zdrojová hlava Z

Ramena typu OK07-28 umožňují variabilní nastavení polohy zdrojové hlavy v horizontální rovině a zároveň její nastavení kdekoliv v dosahu ramen stativu. Zdrojová hlava typu "Z" je používána nejčastěji místech pracoviště anesteziologa. Její výhodou je možnost zavěšení anesteziologického přístroje. Tato vlastnost umožňuje trvalé propojení přístroje a hlavy při manipulaci v prostoru operačního sálu a při desinfekci prostor. Osazení hlavy je volitelné podle individuálních potřeb daného pracoviště. Hlava může být osazena různými standardy držáků anesteziologických přístrojů. Vývody médií jsou ze zadní strany hlavy.  

Stropní stativ OK07-28 + zdrojová hlava Z
EU