Profil společnosti

MZ Liberec a.s., poskytuje zákazníkovi komplexní služby té nejvyšší kvality (od zmapování stavu, přes vypracování projektu na míru, návrhu dodávky až po jeho realizaci) a v ruku v ruce s vizí se stará o bezchybný chod dodaných zařízení po celém světě.

Akciová společnost MZ Liberec a.s., navazuje na tradici výroby rozvodů medicinálních a technických plynů, která sahá až do roku 1957. Společnost navrhuje, vyrábí, dodává a montuje rozvody medicinálních a technických plynů. Nedílnou součástí výrobního programu jsou ukončovací prvky rozvodů, jako jsou rampy, zdrojové mosty, otočné stropní komplexy a další zdravotnická zařízení, kterými jsou následně vybavovány operační sály, jednotky intenzivní péče, anesteziologicko-resuscitační oddělení a standartní lůžková oddělení po celém světě. Společnost dále zajišťuje dodávky a kompletaci zdrojů medicinálních plynů, tj. kyslíkových generátorů, kompresorových, vakuových, redukčních a odpařovacích stanic.

 

V roce 2010 společnost MZ Liberec, a.s. investovala rozsáhlé finanční prostředky do rekonstrukce komplexu v Rudníku v Podkrkonoší, kam byla následně přesunuta celá výrobní část společnosti. Cílem rekonstrukce a následného přesunu do moderního komplexu v Rudníku je zvýšení kapacity výroby a zajištění rychlých kvalitních dodávek našim zákazníkům.

V současné době je společnost MZ Liberec, a.s. svým počtem zaměstnanců a ročním obratem největším podnikem v České republice ve své specializaci. Mimo dodávek a montáží v České republice realizuje MZ Liberec, a.s. dodávky do významných zdravotnických zařízení do téměř 40 zemí celého světa.

Kvalitou výrobků, profesionalitou pracovníků a kapacitou výroby zaručuje společnost dokonalý servis od projektu, po montáž až po následnou péči. MZ Liberec je solidním a trvalým partnerem pro zdravotnické odborníky po celém světě.

Prohlédněte si krátké video o činnosti naší společnosti:

 

Zájímá nás Váš názor

Pomozte nám vylepšit naše produkty a služby, tím, že vyplníte níže uvedené dotazníky. Dotazníky jsou rozděleny do tří sekcí dle uživatelských kategorií. Vyplněné dotazníky prosím zašlete na emailovou adresu: marketing@mzliberec.cz. Děkujeme Vám za spolupráci.

Dotazník spokojenosti - zdravotní sestry, lékaři

Dotazník spokojenosti - biomedicínští technici a inženýři

Dotazník spokojenosti - zástupci zdravotnického zařízení

 

EU