NÁSTĚNNÉ PANÝLKY

  • NÁSTĚNNÉ PANÝLKY

Nástěnné panýlky jsou přípojným místem do rozvodu medicinálního plynu. Panýlek může být osazen rychlospojkou, specifickou pro daný plyn nebo manometrem. Dále mohou být nástěnné panýlky s pohonem chirurgických nástrojů - Air motor i se systémem odtahu anesteziologických směsí z výdechu pacienta - AGSS.
Lze je zabudovat do stěny, nebo instalovat na stěnu.

Silné stránky:

• Jednoduchá a funkční konstrukce
• Vysoká kvalita řešení
• Vysoká variabilita
• Různé standardy - ČSN, DIN, Afnor, AGA, BS
• Vysoká kvalita použitých materiálů

Máte o produkt zájem? Zanechte nám svůj kontakt

Máte o produkt zájem?
Zanechte nám svůj kontakt:

Jméno:
Email:
Telefon:
Město:
Zpráva:
- =

Produkty v kategorii Prvky rozvodů

SKUPINOVÉ UZÁVĚRY

Skupinový uzávěr typu SU je určen k uzavření prostupu plynu do dalšího úseku rozvodu. Slouží jako vstupní místo pro účely nouze a údržby a jeho snímače tlaku jsou určeny pro signalizaci nevyhovujících tlaků v daném úseku rozvodu. Skupinové uzávěry jsou v provedení pro max. 5 libovolných kombinací plynů.

SKUPINOVÉ UZÁVĚRY

NÁSTĚNNÉ PANÝLKY

Nástěnné panýlky jsou přípojným místem do rozvodu medicinálního plynu. Panýlek může být osazen rychlospojkou, specifickou pro daný plyn nebo manometrem. Dále mohou být nástěnné panýlky s pohonem chirurgických nástrojů - Air motor i se systémem odtahu anesteziologických směsí z výdechu pacienta - AGSS.Lze je zabudovat do stěny, nebo instalovat na stěnu.

NÁSTĚNNÉ PANÝLKY

SIGNALIZACE TLAKU MZU II.01

Monitorovací zařízení MZU II.01 s dotykovou obrazovkou je určeno pro klinickou i provozní signalizaci stavu medicinálních plynů v potrubním rozvodu i zdroji. Jeho účelem je na nevyhovující stav upozornit světelnou a akustickou signalizací, případně odeslat informaci do externích signalizačních zařízení. Dále MZU II.01 umožňuje měřit spotřebu sledovaného plynu a to jak aktuální průtok tak celkovou spotřebu v čase. MZU II.01 lze instalovat do stěny, nebo inatalovat na stěnu. Nastavení sledovaných parametrů se provádí v menu zařízení dotykovým displejem přímo v místě instalace.

SIGNALIZACE TLAKU MZU II.01
EU