Technik přípravy výroby a plánování (rUD)

POPIS PRACOVNÍ POZICE:

  • Stanovení technologických parametrů výroby, určení technologických postupů a koordinace technické přípravy výroby.
  • Zpracování specifikace jednotlivých zakázek a jejich implementace do technologických postupů a dokumentací.
  • Zadávání výroby dílů nutných k realizaci zakázek.
  • Zajištění plánování zásob polotovarů a zadávání výroby na základě obchodních plánů.
  • Zajištění plánování realizace v závislosti na technologických postupech a kapacitě jednotlivých zdrojů realizace.
  • Sledování realizace jednotlivých zakázek
  • Realizace operativní změny v plánech realizace.

zÁKLADNÍ POŽADAVKY:

  • středoškolské vzdělání technického směru (strojní, elektro výhodou),
  • orientaci ve výkresové dokumentaci,
  • dobrou znalost práce na PC,
  • zkušenosti s Heliosem výhodou.

NABÍZÍME:

  • Práci ve stabilní tradiční české firmě,
  • pružnou pracovní dobu
  • odpovídající mzdové ohodnocení,
  • přátelský mladý kolektiv,
  • závodní stravování,
  • notebook, mobilní telefon i pro soukromé používání,
  • příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění.

Lokalita

Rudník u Vrchlabí

KONTAKT

Lucie Vítová, personalista

vitova@mzliberec.cz

MZ Liberec a.s., Rudník 4,543 72 Rudník u Vrchlabí

www.mzliberec.cz

EU