skladník

Pro naši pobočku v Rudníku hledáme skladníka.

Popis pozice:

  • Přejímání materiálu
  • Kontrola dodacích listů a dalších dokumentů doprovázejících materiál
  • Evidence, kontrola, uskladňování a vyskladňování materiálu
  • Zodpovědnost za správnost dokladů - příjemky, výdejky, dodací listy
  • Aktualizace údajů o zásobách, vedení záznamů o pohybu zásob a přehledu o zásobách zboží
  • Podílí se na inventarizaci skladu
  • Vedení evidence o dodavatelích a zákaznících
  • Práce s manipulační technikou.

  Požadujeme:

  • SO vzdělání
  • Praxe 3 roky na obdobné pozici
  • Znalost MS Office
  • Zkušenosti s IS Helios Orange výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Průkaz VZV a prokazatelná praxe v řízení VZV
  • Čistý trestní rejstřík
  • Časová flexibilita
  • Spolehlivost a schopnost pracovat samostatně, dle určených úkolů
  • Ochota učit se novým věcem
  • Fyzická zdatnost
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Dobrý zdravotní stav
  • Důslednost při plnění pracovních úkolů
  • Samostatnost
  • Spolehlivost
  • Zodpovědnost

Nabízíme:

  • Práci v prosperující a stabilní firmě
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Další zaměstnanecké benefity

LOKALITA:

Rudník u Vrchlabí

KONTAKT:

prace@mzliberec.cz

EU